PET indeliai salotoms

  • 2020/03/04

PET indeliai salotoms . Šie indeliai gali būti trijų dydžių, komplektuojami su lygiu arba gaubtu dangteliu.Indeliai patvarūs, sandarūs, o produktas jame atrodo patraukliai. Dažnai naudojami fasuojant salotas.Padažas ar kiti pagardai gali būti fasuojami atskirame indelyje. Tuomet dedamas lygus dangtelis, indelis su pagardu ir ant virsaus gaubtas dangtelis. Tokiu būdu fasuojant salotoas, klientas pats galės pasigardinti maista prieš pat valgant. Salotos ilgiau išlaikys savo skoninessavybes ir prekinę išvaizdą.

More details: 

...

Indeliai uogoms su skylutėmis

  • 2020/03/04
PET indeliai su skylutėmis. Patvarūs, skaidrūs indeliai su skylutėmis, komplektuojami kartu su dangteliais arba atskirai. Dažniausiai naudojami įvairioms uogoms, vaisiams ir daržovėms fasuoti. 
PP indeliai su skylutėmis. Lyginant su PET indeliais, PP indeliai taip pat yra patvarūs, tačiau mažiau skaidrūs.
Daugiau informacijos:
...

PET kokteilinės

  • 2020/03/04

PET indeliai / kokteilinės.

...

PET indeliai

  • 2018/10/26
PET indeliai. Kokybiški, patvarūs indeliai, dažnai naudojami, kai maisto produktą norima pateikti gražiai ir patogiai.
Puikus sprendimas užkandžiams su padažais, užtepėlėm. Dažnai naudojami tokių skanėstų kaip riešutai, alyvuogės, įvairių desertų ar pieno produktų fasavimui.
Indelis komplektuojamas su tiesiu arba gaubtu dangteliu. Gali būti komplektuojami abu dangteliai, tuomet padažas ar kitas preidas fasuojamas tarp lygaus ir gaubto dangtelio.
Daugiau informacijos:
...