UAB Vispack savo veiklą pradėjo 2010 m. Tai įmonė užsiimanti mažmenine ir didmenine  įvairių pakavimo medžiagų prekyba. UAB „VISpack” siūlo įvairių tipų bei dydžių pakuotes iš PET, PS, PP ir OPS: vienkartinius indus, lipnias juostas, polipropilenines juostas, technines bei maistines plėveles, fasavimo maišelius ir kitą įvairioms įstaigoms reikalingą produkciją.

Įmonė „UAB Vispack“ dirbdama su įvairiomis įmonėmis siekia plėsti prekių asortimentą, kad galėtume patenkinti vis augančius mūsų vartotojų poreikius. Mūsų įmonės darbuotojai bendraudami su klientais konsultuoja, parenka tinkamą sprendimą konkrečiai įmonei pagal jos poreikius bei stengiasi suteikti galimybę įsigyti kokybišką produkciją už prieinamą kainą.

Įmonė bendradarbiauja su gerai žinomais gamintojais Lietuvoje, Italijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Graikijoje, todėl galime pasiūlyti aukščiausius standartus ir individualius klientų poreikius atitinkančias pakuotes. Užtikriname greitą bei profesionalų aptarnavimą ir siekiame plėsti mūsų prekių asortimentą, kad galėtume patenkinti vis augančius mūsų klientų poreikius.


                                                                                                                                                        UAB VISpack kolektyvas