PET indeliai salotoms

  • 2020/03/04

PET indeliai salotoms . Šie indeliai gali būti trijų dydžių, komplektuojami su lygiu arba gaubtu dangteliu. Indeliai patvarūs, sandarūs, o produktas jame atrodo patraukliai. Dažnai naudojami fasuojant salotas. Padažas ar kiti pagardai gali būti fasuojami atskirame indelyje. Tuomet dedamas lygus dangtelis, indelis su pagardu ir ant viršaus gaubtas dangtelis. Tokiu būdu fasuojant salotas, klientas pats galės pasigardinti maistą prieš pat valgant. Salotos ilgiau išlaikys savo skonines savybes ir prekinę išvaizdą.
Siūlome trijų dydžių indelius 650 ml, 850 ml, 1050 ml. Indeliai gali būti juodi arba skaidrūs, dangteliai skaidrūs.
 

Daugiau informacijos

...

Indeliai uogoms su skylutėmis

  • 2020/03/04

PET indeliai su skylutėmis. Patvarūs, skaidrūs indeliai su skylutėmis, komplektuojami kartu su dangteliais arba atskirai. Dažniausiai naudojami įvairioms uogoms, vaisiams ir daržovėms fasuoti. 

PP indeliai su skylutėmis. Lyginant su PET indeliais, PP indeliai taip pat yra patvarūs, tačiau mažiau skaidrūs.

Daugiau informacijos:

...

PET kokteilinės

  • 2020/03/04

PET indeliai / kokteilinės. Juodas arba skaidrus indelis komplektuojamas su skaidriu dangteliu. Dangtelis gali būti gaubtas arba tiesus, su skylute šiaudeliui arba vientisas,  taip pat galimas dvigubas dangtelis.
PET stiklinės naudojamos įvairių skysčių ( frappe kavos , vaisių, pieno bei alkoholinių kokteilių išpilstymui) . Pakuotė  sandari ir kokybiška , o išskirtinė jos išvaizda Jūsų produktą padarys dar patrauklesnį.

Daugiau informacijos

...

PET indeliai

  • 2018/10/26

PET indeliai. Kokybiški, patvarūs indeliai, dažnai naudojami, kai maisto produktą norima pateikti gražiai ir patogiai.
Puikus sprendimas užkandžiams su padažais ar kitais pagardais. Tuomet dedamas lygus dangtelis, indelis su pagardu ir ant viršaus gaubtas dangtelis.
Tinka skysčių fasavimui. Tuomet pritaikomas gaubtas dangtelis su skylute šiaudeliui.
Siūlome šių dydžių indelius 580 ml, 450 ml, 350 ml, 300 ml.

Daugiau informacijos

...